Wilczyska 58 B  (25) 794 00 13   parafiawilczyska1@gmail.com A A A

niedziela 16.06.2024

1.Dzisiaj XI Niedziela zwykła. Po sumie spotkanie z zelatorami Kół Różańcowych

2.Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.00

3.W poniedziałek wyjazd na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Sokółki, Suchowoli, Rózanego Stoku, Świętej Wody, Grabarki sprzed kościoła o godz. 7.30. Dzieci komunijne niech wezmą ze sobą stroje Komunijne. W Domu Pielgrzyma założą na Mszę ofiarowania Matce Bożej. Są jeszcze wolne miejsca, kto by się zdecydował to jeszcze dzisiaj jest możliwość zapisania się.

4.W dniach 19-21 czerwca w naszej parafii odbędzie się perygrynacja relikwii bł. Pauliny Jaricot. Całą parafię, a zwłaszcza Kółka Rózancowe prosimy o zaangażowanie w tę uroczystość.

Środa: 18:00 wprowadzenie relikwii bł. Pauliny Jaricot i Msza Święta. 18:30 Różaniec przez wstawiennictwo błogosławionej Pauliny. Po różańcu ucałowanie relikwii

Czwartek: po Mszy porannej różaniec święty przy relikwiach. Wieczorem: 17:15 różaniec z błogosławioną Pauliną 18:00 Msza Święta z ucałowaniem relikwii.

Piątek:  O 7:00 Msza Święta. 7:30 różaniec z bł. Pauliną Jaricot Po Mszy Świętej na zakończenie roku szkolnego ucałowanie relikwii przez dzieci i młodzież. 12:00 Anioł Pański, różaniec i pożegnanie relikwii.

5.W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i wychowawców o godz. 8.00. Pół godziny przed mszą spowiedź świeta.

6.Ofiary na kościół: bezimienna – 400zł, rodzina Krupniewskich – 200zł

7.Echo Katolickie i inne katolickie czasopisma wyłożone na stoliku pod chórem. Zapraszamy do czytania.

8.Pomódlmy się za naszych najbliższych zmarłych o wieczne szczęście.